73 Results for custom post type: Events

BALTIC OPEN GC TOURNAMENT

NOLIKUMS baltic-open-nolikums-eng18 DALĪBNIEKU UN SPĒĻU SARAKSTS bo2018 7.9.18 Baltic Open Number of games: 73 Num Winner Loser Score 1 Neil Thomas Nina Zabelina 7-0 2 Neil Thomas Nina Zabelina 7-2 3 Normunds Zelcans Tomass Freimanis 7-3 4 Normunds Zelcans Tomass Freimanis 7-4 5 Normunds Zelcans Neil ... More

LATVIJAS ČEMPIONĀTS GC

1.-2.SEPTEMBRIS 17 DALĪBNIEKI TURNĪRA REZULTĀTI 25.8.18 Latvian Championship Number of games: 69 Num Winner Loser Score 1 Viktors Harlinskis Gustavo Llusa 7-2 2 Kalvis Grinbergs Andrejs Reisners 7-5 3 Kalvis Grinbergs Viktors Harlinskis 7-4 4 Andrejs Reisners Gustavo Llusa 7-3 5 Viktors Harlinskis An... More

BIERIŅU KAUSS

  8 DALĪBNIEKI TURNĪRA REZULTĀTI 12.8.18 Bierinu Cup Number of games: 22 Num Winner Loser Score 1 Normunds Zelcans Silvija Freimane 7-4 2 Maris Lindbergs Birute Kruze 7-2 3 Janis Steins Tomass Freimanis 7-3 4 Roberts Stafeckis Indulis Kleimanis 7-5 5 Normunds Zelcans Maris Lindbergs 7-4 6 ... More

BIERIŅU KAUSS

11.8.18 Bierinu Cup B Level Number of games: 24 Num Winner Loser Score 1 Andrejs Savinovs Guna Lejniece 7-4 2 Gustavo Llusa Zigurds Plavins 7-4 3 Viktors Harlinskis Maris Paiders 7-1 4 Maija Prozorovica Andrejs Reisners 7-3 5 Andrejs Savinovs Kalvis Grinbergs 7-3 6 Zigurds Plavins Sandra Harlinska ... More

RUDENS KAUSS

        REZULTĀTI 5.8.18 Autumn Cup Number of games: 20 Num Winner Loser Score 1 Janis Steins Tomass Freimanis 7-5 2 Andrejs Savinovs Roberts Stafeckis 7-4 3 Normunds Zelcans Silvija Freimane 7-5 4 Maris Lindbergs Zigurds Plavins 7-5 5 Janis Steins Roberts Stafeckis 7-6 6 ... More

RUDENS KAUSS

        4.8.18 Autumn Cup B Level Number of games: 28 Num Winner Loser Score 1 Indulis Kleimanis Skarleta Roze 7-2 2 Davids Lindbergs Vizma Skadmane 7-2 3 Gustavo Llusa Janis Smits 7-2 4 Rolands Dunders Maija Prozorovica 7-4 5 Indulis Kleimanis Kalvis Grinbergs 7-4 6 Davids ... More

KURZEMES KAUSS

REZULTĀTI 15.7.18 Kurzemes Cup Number of games: 19 Num Winner Loser Score 1 Normunds Zelcans Zigurds Plavins 7-2 2 Andris Usans Andrejs Reisners 7-3 3 Andrejs Savinovs Janis Steins 7-6 4 Birute Kruze Maris Lindbergs 7-4 5 Normunds Zelcans Andris Usans 7-4 6 Andrejs Reisners Zigurds Plavins 7-1 ... More

KURZEMES KAUSS

14.7.18 Kurzemes Cup B Level Number of games: 28 Num Winner Loser Score 1 Viktors Harlinskis Eriks Rumjancevs 7-2 2 Liga Usane Kalvis Grinbergs 7-1 3 Nils Reisners Sandra Harlinska 7-6 4 Dace Llusa Aija Usane 7-3 5 Viktors Harlinskis Maris Paiders 7-3 6 Gustavo Llusa Liga Usane 7-6 7 Sandra ... More

OGRES KAUSS

        REZULTĀTI 1.7.18 Ogre Cup Number of games: 21 Num Winner Loser Score 1 Janis Steins Zigurds Plavins 7-1 2 Roberts Stafeckis Andrejs Savinovs 7-2 3 Normunds Zelcans Tomass Freimanis 7-3 4 Maris Lindbergs Rolands Dunders 7-3 5 Janis Steins Roberts Stafeckis 7-4 6 An... More

OGRES KAUSS

        30.6.18 Ogre Cup B-Level Number of games: 27 Num Winner Loser Score 1 Maris Kalnins Gustavo Llusa 7-3 2 Dace Llusa Eriks Rumjancevs 7-4 3 Indulis Kleimanis Nils Reisners 7-4 4 Birute Kruze Danuta Rumjanceva 7-2 5 Andrejs Reisners Eriks Rumjancevs 7-5 6 Maris Kalnins... More