LATVIJAS ČEMPIONĀTS GC

no
Sat 01
Sep2018
JĀŅA ČAKSTES PROSPEKTS 23, OGRE

LATVIJAS ČEMPIONĀTA FINĀLTURNĪRS

No 10:00 līdz 19:00

vieta OGRES KROKETA KLUBA LAUKUMS

JĀŅA ČAKSTES PROSPEKTS 23, OGRE

LKF / ROBERTS STAFECKIS, 26492211

1.-2.SEPTEMBRIS

17 DALĪBNIEKI

TURNĪRA REZULTĀTI

25.8.18 Latvian Championship

Number of games: 69

Num Winner Loser Score
1 Viktors Harlinskis Gustavo Llusa 7-2
2 Kalvis Grinbergs Andrejs Reisners 7-5
3 Kalvis Grinbergs Viktors Harlinskis 7-4
4 Andrejs Reisners Gustavo Llusa 7-3
5 Viktors Harlinskis Andrejs Reisners 7-4
6 Gustavo Llusa Kalvis Grinbergs 7-4
7 Gustavo Llusa Andrejs Reisners 7-6
8 Normunds Zelcans Zigurds Plavins 10-5
9 Gustavo Llusa Indulis Kleimanis 10-9
10 Normunds Zelcans Indulis Kleimanis 10-5
11 Zigurds Plavins Gustavo Llusa 10-6
12 Normunds Zelcans Gustavo Llusa 10-4
13 Zigurds Plavins Indulis Kleimanis 10-6
14 Janis Steins Maris Kalnins 10-7
15 Davids Lindbergs Kalvis Grinbergs 10-7
16 Janis Steins Davids Lindbergs 10-7
17 Maris Kalnins Kalvis Grinbergs 10-5
18 Janis Steins Kalvis Grinbergs 10-2
19 Maris Kalnins Davids Lindbergs 10-6
20 Roberts Stafeckis Andrejs Savinovs 10-6
21 Viktors Harlinskis Dace Llusa 10-9
22 Roberts Stafeckis Viktors Harlinskis 10-8
23 Andrejs Savinovs Dace Llusa 10-1
24 Roberts Stafeckis Dace Llusa 10-3
25 Andrejs Savinovs Viktors Harlinskis 10-9
26 Maris Lindbergs Andris Usans 10-9
27 Nils Reisners Birute Kruze 10-2
28 Maris Lindbergs Birute Kruze 10-1
29 Andris Usans Nils Reisners 10-7
30 Maris Lindbergs Nils Reisners 10-6
31 Andris Usans Birute Kruze 10-4
32 Normunds Zelcans Andrejs Savinovs 7-4
33 Normunds Zelcans Andrejs Savinovs 7-4
34 Maris Kalnins Maris Lindbergs 7-5
35 Maris Lindbergs Maris Kalnins 7-5
36 Maris Lindbergs Maris Kalnins 7-2
37 Janis Steins Andris Usans 7-2
38 Andris Usans Janis Steins 7-6
39 Janis Steins Andris Usans 7-3
40 Roberts Stafeckis Zigurds Plavins 7-4
41 Roberts Stafeckis Zigurds Plavins 7-2
42 Andrejs Savinovs Maris Kalnins 10-8
43 Andris Usans Zigurds Plavins 10-7
44 Andris Usans Andrejs Savinovs 10-8
45 Maris Kalnins Zigurds Plavins 10-6
46 Andris Usans Maris Kalnins 10-9
47 Andrejs Savinovs Zigurds Plavins 10-7
48 Dace Llusa Gustavo Llusa 10-6
49 Nils Reisners Kalvis Grinbergs 10-7
50 Birute Kruze Davids Lindbergs 10-7
51 Indulis Kleimanis Viktors Harlinskis 10-4
52 Kalvis Grinbergs Gustavo Llusa 10-7
53 Davids Lindbergs Viktors Harlinskis 10-9
54 Davids Lindbergs Kalvis Grinbergs 10-8
55 Viktors Harlinskis Gustavo Llusa 10-7
56 Nils Reisners Dace Llusa 10-8
57 Birute Kruze Indulis Kleimanis 10-8
58 Indulis Kleimanis Dace Llusa 10-5
59 Nils Reisners Birute Kruze 10-8
60 Nils Reisners Birute Kruze 10-2
61 Maris Lindbergs Normunds Zelcans 10-7
62 Normunds Zelcans Maris Lindbergs 10-8
63 Maris Lindbergs Normunds Zelcans 10-9
64 Roberts Stafeckis Janis Steins 10-3
65 Janis Steins Roberts Stafeckis 10-8
66 Roberts Stafeckis Janis Steins 10-6
67 Janis Steins Normunds Zelcans 10-7
68 Roberts Stafeckis Maris Lindbergs 10-6
69 Roberts Stafeckis Maris Lindbergs 10-4
Num Name Total Wins Losses
1 Kalvis Grinbergs 9 3 6
2 Viktors Harlinskis 9 4 5
3 Maris Kalnins 9 4 5
4 Indulis Kleimanis 6 2 4
5 Birute Kruze 7 2 5
6 Maris Lindbergs 11 7 4
7 Davids Lindbergs 6 3 3
8 Dace Llusa 6 1 5
9 Gustavo Llusa 10 3 7
10 Zigurds Plavins 8 2 6
11 Andrejs Reisners 4 1 3
12 Nils Reisners 7 5 2
13 Andrejs Savinovs 8 4 4
14 Roberts Stafeckis 10 9 1
15 Janis Steins 10 7 3
16 Andris Usans 9 6 3
17 Normunds Zelcans 9 6 3

Reģistrācija beigusies

Kategorija:  A LĪMEŅA TURNĪRS REITINGA TURNĪRS