LATVIJAS ČEMPIONĀTS GC

19.09.20 Latvian Championship Number of games: 64 Num Winner Loser Score Detail 1 Janis Steins Aija Usane 10-7 Block A 2 Martins Grinhofs Rolands Dunders 10-9 Block A 3 Janis Steins Rolands Dunders 10-0 Block A 4 Aija Usane Martins Grinhofs 10-5 Block A 5 Janis Steins Martins Grinhofs 10-4 Block A 6 Rolands Dunders Aija Usane 10-6 Block A 7 Rolands Dunders Aija Usane 7-3 Block A 8 Maris Kalnins Roberts Stafeckis 10-9 Block C 9 Birute Kruze Gustavo Llusa 10-8 Block C 10 Roberts Stafeckis Birute Kruze 10-1 Block C 11 Maris Kalnins Gustavo Llusa 10-3 Block C 12 Roberts Stafeckis Gustavo Llusa 10-4 Block C 13 Maris Kalnins Birute Kruze 10-9 Block C 14 Normunds Zelcans Nils Reisners 10-5 Block B 15 Zigurds Plavins Jolanta Stafecka 10-7 Block B 16 Normunds Zelcans Zigurds Plavins 10-2 Block B 17 Nils Reisners Jolanta Stafecka 1... More

BIERIŅU KAUSS

More

ALLASCH KAUSS

More

GRIETAS KAUSS – A LĪMEŅA TURNĪRS

More

JĀŅU KAUSS

More

ELZAS KAUSS – A LĪMEŅA TURNĪRS

More

SIGULDAS KAUSS

More

OGRES KAUSS

More

LATVIJAS ČEMPIONĀTS GC

NOLIKUMS Rezultāti: 1.vieta - Jānis Šteins 2.vieta - Roberts Stafeckis 3.vieta - Andrejs Savinovs 4. vieta - Māris Kalniņš Num Winner Loser Score Detail 1 Normunds Zelcans Maris Kalnins 10-4 Block A 2 Tomass Freimanis Aija Usane 10-6 Block A 3 Normunds Zelcans Tomass Freimanis 10-3 Block A 4 Maris Kalnins Aija Usane 10-6 Block A 5 Normunds Zelcans Aija Usane 10-0 Block A 6 Maris Kalnins Tomass Freimanis 10-4 Block A 7 Roberts Stafeckis Andrejs Savinovs 10-2 Block B 8 Nils Reisners Birute Kruze 10-7 Block B 9 Roberts Stafeckis Nils Reisners 10-6 Block B 10 Andrejs Savinovs Birute Kruze 10-4 Block B 11 Roberts Stafeckis Birute Kruze 10-8 Block B 12 Andrejs Savinovs Nils Reisners 10-6 Block B 13 Maris Lindbergs Silvija Freimane 10-7 Block C 14 Liga Usane Indulis Kleimanis 10-7 Block C 15 Silvija Freimane Liga Usane 10-6 Block ... More

SIGULDAS KAUSS

NOLIKUMS Num Winner Loser Score Detail 1 Nils Reisners Silvija Freimane 7-1 Block A 2 Normunds Zelcans Zigurds Plavins 7-5 Block A 3 Normunds Zelcans Silvija Freimane 7-3 Block A 4 Andris Usans Zigurds Plavins 7-6 Block A 5 Andris Usans Normunds Zelcans 7-6 Block A 6 Zigurds Plavins Nils Reisners 7-2 Block A 7 Andris Usans Nils Reisners 7-1 Block A 8 Silvija Freimane Zigurds Plavins 7-6 Block A 9 Normunds Zelcans Nils Reisners 7-6 Block A 10 Andris Usans Silvija Freimane 7-2 Block A 11 Roberts Stafeckis Tomass Freimanis 7-0 Block B 12 Andrejs Savinovs Rolands Dunders 7-4 Block B 13 Roberts Stafeckis Andrejs Savinovs 7-1 Block B 14 Janis Steins Tomass Freimanis 7-5 Block B 15 Janis Steins Roberts Stafeckis 7-5 Block B 16 Rolands Dunders Tomass Freimanis 7-2 Block B 17 Janis Steins Rolands Dunders 7-5 Block B 18 Andrejs ... More