BALTIC OPEN GC TOURNAMENT

no
Fri 04
Sep2020
līdz
Sun 06
Sep2020

STARPTAUTISKS OPEN TURNĪRS AR ĀRVALSTU SPORTISTU PIEDALĪŠANOS

No 9:00 līdz 20:00

vieta SIGULDAS UN OGRES LAUKUMI

LKF / ROBERTS STAFECKIS, 26492211

  1. Jānis Šteins
  2. Roberts Stafeckis
  3. Silvija Freimane

04.09.20 Baltic Open

Number of games: 44

Num Winner Loser Score Detail
1 Roberts Stafeckis Aija Usane 7-4 Block A
2 Rolands Dunders Birute Kruze 7-3 Block A
3 Lars Boman Roni Salo 7-1 Block A
4 Roberts Stafeckis Roni Salo 7-1 Block A
5 Birute Kruze Aija Usane 7-5 Block A
6 Lars Boman Rolands Dunders 7-5 Block A
7 Roberts Stafeckis Rolands Dunders 7-2 Block A
8 Roni Salo Aija Usane 7-1 Block A
9 Birute Kruze Roni Salo 7-1 Block A
10 Lars Boman Birute Kruze 7-6 Block A
11 Roberts Stafeckis Lars Boman 7-2 Block A
12 Rolands Dunders Aija Usane 7-6 Block A
13 Roberts Stafeckis Birute Kruze 7-4 Block A
14 Rolands Dunders Roni Salo 7-5 Block A
15 Aija Usane Lars Boman 7-6 Block A
16 Janis Steins Nils Reisners 7-2 Block B
17 Silvija Freimane Tomass Freimanis 7-3 Block B
18 Andrejs Savinovs Mihail Peretyatko 7-3 Block B
19 Tomass Freimanis Nils Reisners 7-6 Block B
20 Janis Steins Mihail Peretyatko 7-3 Block B
21 Silvija Freimane Andrejs Savinovs 7-2 Block B
22 Janis Steins Andrejs Savinovs 7-3 Block B
23 Tomass Freimanis Mihail Peretyatko 7-5 Block B
24 Silvija Freimane Nils Reisners 7-5 Block B
25 Janis Steins Tomass Freimanis 7-3 Block B
26 Silvija Freimane Mihail Peretyatko 7-1 Block B
27 Janis Steins Silvija Freimane 7-6 Block B
28 Andrejs Savinovs Nils Reisners 7-5 Block B
29 Andrejs Savinovs Tomass Freimanis 7-5 Block B
30 Nils Reisners Mihail Peretyatko 7-2 Block B
31 Silvija Freimane Rolands Dunders 7-2 Q-final
32 Silvija Freimane Rolands Dunders 7-4 Q-final
33 Lars Boman Andrejs Savinovs 7-1 Q-final
34 Lars Boman Andrejs Savinovs 7-5 Q-final
35 Roberts Stafeckis Silvija Freimane 7-4 S-final
36 Silvija Freimane Roberts Stafeckis 7-5 S-final
37 Roberts Stafeckis Silvija Freimane 7-5 S-final
38 Janis Steins Lars Boman 7-2 S-final
39 Janis Steins Lars Boman 7-3 S-final
40 Andrejs Savinovs Rolands Dunders 7-2 5/6th
41 Silvija Freimane Lars Boman 10-6 3/4th
42 Roberts Stafeckis Janis Steins 7-6 Final
43 Janis Steins Roberts Stafeckis 7-5 Final
44 Janis Steins Roberts Stafeckis 7-6 Final

Kategorija:  OPEN TURNĪRS REITINGA TURNĪRS Rezultāti

Download Event to Calendar