LATVIJAS ČEMPIONĀTS GC

no
Sat 19
Sep2020
līdz
Sun 20
Sep2020

LATVIJAS ČEMPIONĀTA FINĀLTURNĪRS

No 9:00 līdz 20:00

vieta SIGULDAS UN OGRES LAUKUMI

LKF / ROBERTS STAFECKIS, 26492211

19.09.20 Latvian Championship

Number of games: 64

Num Winner Loser Score Detail
1 Janis Steins Aija Usane 10-7 Block A
2 Martins Grinhofs Rolands Dunders 10-9 Block A
3 Janis Steins Rolands Dunders 10-0 Block A
4 Aija Usane Martins Grinhofs 10-5 Block A
5 Janis Steins Martins Grinhofs 10-4 Block A
6 Rolands Dunders Aija Usane 10-6 Block A
7 Rolands Dunders Aija Usane 7-3 Block A
8 Maris Kalnins Roberts Stafeckis 10-9 Block C
9 Birute Kruze Gustavo Llusa 10-8 Block C
10 Roberts Stafeckis Birute Kruze 10-1 Block C
11 Maris Kalnins Gustavo Llusa 10-3 Block C
12 Roberts Stafeckis Gustavo Llusa 10-4 Block C
13 Maris Kalnins Birute Kruze 10-9 Block C
14 Normunds Zelcans Nils Reisners 10-5 Block B
15 Zigurds Plavins Jolanta Stafecka 10-7 Block B
16 Normunds Zelcans Zigurds Plavins 10-2 Block B
17 Nils Reisners Jolanta Stafecka 10-2 Block B
18 Normunds Zelcans Jolanta Stafecka 10-8 Block B
19 Nils Reisners Zigurds Plavins 10-7 Block B
20 Andris Usans Andrejs Savinovs 10-9 Block D
21 Liga Usane Kalvis Grinbergs 10-9 Block D
22 Andris Usans Liga Usane 10-2 Block D
23 Andrejs Savinovs Kalvis Grinbergs 10-6 Block D
24 Andris Usans Kalvis Grinbergs 10-4 Block D
25 Andrejs Savinovs Liga Usane 10-6 Block D
26 Liga Usane Aija Usane 7-6 Plate 1
27 Jolanta Stafecka Gustavo Llusa 7-6 Plate 1
28 Gustavo Llusa Aija Usane 7-3 Plate 1
29 Liga Usane Jolanta Stafecka 7-4 Plate 1
30 Jolanta Stafecka Aija Usane 7-5 Plate 1
31 Liga Usane Gustavo Llusa 7-5 Plate 1
32 Birute Kruze Zigurds Plavins 7-5 Plate 2
33 Kalvis Grinbergs Martins Grinhofs 7-3 Plate 2
34 Birute Kruze Martins Grinhofs 7-2 Plate 2
35 Kalvis Grinbergs Zigurds Plavins 7-4 Plate 2
36 Zigurds Plavins Martins Grinhofs 7-5 Plate 2
37 Kalvis Grinbergs Birute Kruze 7-6 Plate 2
38 Liga Usane Birute Kruze 7-3 Plate s-f
39 Kalvis Grinbergs Jolanta Stafecka 7-3 Plate s-f
40 Janis Steins Andrejs Savinovs 7-1 Q-final
41 Janis Steins Andrejs Savinovs 7-5 Q-final
42 Nils Reisners Maris Kalnins 7-3 Q-final
43 Nils Reisners Maris Kalnins 7-4 Q-final
44 Roberts Stafeckis Normunds Zelcans 7-3 Q-final
45 Normunds Zelcans Roberts Stafeckis 7-2 Q-final
46 Normunds Zelcans Roberts Stafeckis 7-6 Q-final
47 Rolands Dunders Andris Usans 7-6 Q-final
48 Rolands Dunders Andris Usans 7-5 Q-final
49 Andrejs Savinovs Andris Usans 7-3 5-8th
50 Janis Steins Nils Reisners 7-2 S-final
51 Nils Reisners Janis Steins 7-4 S-final
52 Janis Steins Nils Reisners 7-2 S-final
53 Normunds Zelcans Rolands Dunders 7-4 S-final
54 Normunds Zelcans Rolands Dunders 7-3 S-final
55 Martins Grinhofs Aija Usane 7-3 15/16th
56 Gustavo Llusa Zigurds Plavins 7-5 13/14th
57 Birute Kruze Jolanta Stafecka 7-5 11/12th
58 Liga Usane Kalvis Grinbergs 10-3 Plate fin
59 Roberts Stafeckis Andris Usans 7-2 7/8th
60 Andrejs Savinovs Roberts Stafeckis 7-2 5/6th
61 Rolands Dunders Nils Reisners 10-8 3/4th
62 Janis Steins Normunds Zelcans 7-5 Final
63 Normunds Zelcans Janis Steins 7-2 Final
64 Normunds Zelcans Janis Steins 7-5 Final

Reģistrācija beigusies

Kategorija:  A LĪMEŅA TURNĪRS REITINGA TURNĪRS Rezultāti

Download Event to Calendar