LATVIJAS ČEMPIONĀTS GC

no
Sat 21
Sep2019
līdz
Sun 22
Sep2019

LATVIJAS ČEMPIONĀTA FINĀLTURNĪRS

No 9:00 līdz 20:00

vieta SIGULDAS UN OGRES LAUKUMI

LKF / ROBERTS STAFECKIS, 26492211

NOLIKUMS

Rezultāti:

1.vieta - Jānis Šteins

2.vieta - Roberts Stafeckis

3.vieta - Andrejs Savinovs

4. vieta - Māris Kalniņš

Num Winner Loser Score Detail
1 Normunds Zelcans Maris Kalnins 10-4 Block A
2 Tomass Freimanis Aija Usane 10-6 Block A
3 Normunds Zelcans Tomass Freimanis 10-3 Block A
4 Maris Kalnins Aija Usane 10-6 Block A
5 Normunds Zelcans Aija Usane 10-0 Block A
6 Maris Kalnins Tomass Freimanis 10-4 Block A
7 Roberts Stafeckis Andrejs Savinovs 10-2 Block B
8 Nils Reisners Birute Kruze 10-7 Block B
9 Roberts Stafeckis Nils Reisners 10-6 Block B
10 Andrejs Savinovs Birute Kruze 10-4 Block B
11 Roberts Stafeckis Birute Kruze 10-8 Block B
12 Andrejs Savinovs Nils Reisners 10-6 Block B
13 Maris Lindbergs Silvija Freimane 10-7 Block C
14 Liga Usane Indulis Kleimanis 10-7 Block C
15 Silvija Freimane Liga Usane 10-6 Block C
16 Maris Lindbergs Indulis Kleimanis 10-6 Block C
17 Maris Lindbergs Liga Usane 10-6 Block C
18 Silvija Freimane Indulis Kleimanis 10-4 Block C
19 Andris Usans Janis Steins 10-7 Block D
20 Rolands Dunders Zigurds Plavins 10-7 Block D
21 Janis Steins Zigurds Plavins 10-3 Block D
22 Andris Usans Rolands Dunders 10-7 Block D
23 Janis Steins Rolands Dunders 10-6 Block D
24 Andris Usans Zigurds Plavins 10-7 Block D
25 Janis Steins Normunds Zelcans 7-5 Q-final
26 Normunds Zelcans Janis Steins 7-2 Q-final
27 Janis Steins Normunds Zelcans 7-4 Q-final
28 Andrejs Savinovs Maris Lindbergs 7-6 Q-final
29 Maris Lindbergs Andrejs Savinovs 7-4 Q-final
30 Andrejs Savinovs Maris Lindbergs 7-3 Q-final
31 Roberts Stafeckis Silvija Freimane 7-1 Q-final
32 Roberts Stafeckis Silvija Freimane 7-6 Q-final
33 Maris Kalnins Andris Usans 7-6 Q-final
34 Maris Kalnins Andris Usans 7-6 Q-final
35 Normunds Zelcans Andris Usans 7-3 5-8th
36 Maris Lindbergs Silvija Freimane 7-5 5-8th
37 Andris Usans Maris Lindbergs 7-2 5-8th
38 Normunds Zelcans Silvija Freimane 7-4 5-8th
39 Andris Usans Silvija Freimane 7-5 5-8th
40 Maris Lindbergs Normunds Zelcans 7-5 5-8th
41 Janis Steins Andrejs Savinovs 7-4 S-final
42 Andrejs Savinovs Janis Steins 7-6 S-final
43 Janis Steins Andrejs Savinovs 7-5 S-final
44 Roberts Stafeckis Maris Kalnins 7-5 S-final
45 Maris Kalnins Roberts Stafeckis 7-4 S-final
46 Roberts Stafeckis Maris Kalnins 7-6 S-final
47 Andrejs Savinovs Maris Kalnins 10-7 3/4th
48 Janis Steins Roberts Stafeckis 7-4 Final
49 Roberts Stafeckis Janis Steins 7-1 Final
50 Janis Steins Roberts Stafeckis 7-6 Final

Gandarījuma turnīrs

Num Winner Loser Score Detail
1 Indulis Kleimanis Birute Kruze 7-6 Plate A
2 Birute Kruze Rolands Dunders 7-4 Plate A
3 Rolands Dunders Tomass Freimanis 7-4 Plate A
4 Tomass Freimanis Indulis Kleimanis 7-4 Plate A
5 Tomass Freimanis Birute Kruze 7-4 Plate A
6 Rolands Dunders Indulis Kleimanis 7-6 Plate A
7 Nils Reisners Liga Usane 7-3 Plate B
8 Zigurds Plavins Aija Usane 7-5 Plate B
9 Nils Reisners Zigurds Plavins 7-5 Plate B
10 Aija Usane Liga Usane 7-6 Plate B
11 Nils Reisners Aija Usane 7-4 Plate B
12 Liga Usane Zigurds Plavins 7-2 Plate B
13 Aija Usane Liga Usane 7-3 Plate B
14 Tomass Freimanis Aija Usane 7-2 Plate s-f
15 Nils Reisners Rolands Dunders 7-4 Plate s-f
16 Zigurds Plavins Indulis Kleimanis 7-6 Plate 7/8th
17 Liga Usane Birute Kruze 7-4 Plate 5/6th
18 Aija Usane Rolands Dunders 7-5 Plate 3/4th
19 Nils Reisners Tomass Freimanis 10-8 Plate fin

Kategorija:  A LĪMEŅA TURNĪRS REITINGA TURNĪRS Rezultāti

Download Event to Calendar