LATVIJAS KROKETA FEDERĀCIJA

LKF logoLatvijas Kroketa federācija (LKF) ir nodibināta 2009. gada rudenī pēc Ogres kroketa kluba inciatīvas ar mērķi veicināt kroketa attīstību Latvijā. Federācijas reģistrācijas datums LR Biedrību un nodibinājumu reģistrā ir 2009. gada 7. oktobris.  Tās nosaukums angļu valodā ir – Latvian Croquet Federation. Federācijas biedri var būt juridiskas personas – kroketa klubi vai citas biedrības vai komersanti, kas atbalsta LKF mērķus un uzdevumus.

LKF izpildinstitūcija saskaņā ar tās statūtiem ir valde divu cilvēku sastāvā. Valde ir pilnvarojusi LKF prezidentu Robertu Stafecki kā federācijas pārstāvi ikdienas kontaktiem ar esošajiem un topošajiem sadarbības partneriem, kā arī medijiem.

LKF veicina un atbalsta jaunu kroketa klubu dibināšanu, tāpat piedāvā informatīvo un organizatorisko atbalstu klubiem un citiem interesentiem kroketa sacensību rīkošanā un tiesāšanā.

LKF aicina atsaukties interesentus, kuri vēlas iesaistīties kroketa popularizēšanā, piedāvāt zālāju sacensību rīkošanai, vai arī vienkārši paši piedalīties sacensībās.

LKF kontakti:

reģistrācijas numurs: 40008147602

juridiskā adrese: J. Čakstes prospekts 23, LV-5001 Ogre

Konta numurs SWEDBANK: LV58HABA0551028442089

e-pasts: latvijaskrokets@gmail.com

telefons +371 26492211 – Roberts Stafeckis – LKF prezidents