Latvijas kroketa ziņas 2020-1

Sveiciens jaunajā gadā!
Kroketa 2020.gada sezona ir iesākusies neparasti ātri. Ogres laukumā janvārī jau divas reizes notikušas treniņspēles – pēdējais laiks sākt gatavoties vasarai.
Ir tapis 2020.gada sezonas kalendāra projekts   https://www.krokets.lv/index.php/turniru-saraksts/ . Tas sezonas gaitā noteikti mainīsies/papildināsies, tāpēc aicinām visus sekot reklāmai.
Andrejs Savinovs jau pēc 3 nedēļām dodas uz Austrāliju uz pasaules AC čempionātu. Savukārt maija vidū Latvijas izlase (Normunds Zelčāns, Roberts Stafeckis, Māris Lindbergs, Jānis Šteins, Andris Usāns) startēs pasaules GC komandu čempionātā Spānijā.
Vēl ir iespēja pieteikties dalībai Eiropas GC čempionātā, kurš notiks Anglijā no 21. līdz 24.maijam. Latvijai piešķirtas 2 starta vietas, prioritāte kandidātiem pasaules reitingu tabulas secībā. Interesenti, kuri vēl nav pieteikušies, to var izdarīt līdz janvāra beigām. Tāpat kā citus gadus, LKF varēs segt vien dalības maksu turnīrā.
Gada pirmais oficiālais turnīrs Latvijā tiek plānots 3./4.maijā Ogrē. Kā parasti, sestdien B līmenis, svētdien A līmenis.
Maija sākumā uz kārtējo nodarbību aicinās arī Ogres Kroketa akadēmija, kas ir ideāla iespēja iesācējiem īsā laikā iegūt jaunas kroketa iemaņas. Konkrētais datums vēl tiks paziņots.
Kā vienmēr, aicinām visus, kam ir kādas jaunas idejas un priekšlikumi, dalīties ar tiem, lai mums visiem kopā izdodas aizvien labāk!